ITS - International School, Heydukova 11, Praha 8
arrow Dnes je neděle 9.srpna 2020, svátek má Roman 
Individuální výuka | Informace

DEJTE JAZYKU ZELENOU
Jsme zařazeni do programu BENEFITY.
Možnost získání zaměstnaneckých dotací. Více na: www.benefity.cz
Individuální výuka je velmi intenzivní a představuje nejefektivnější způsob, jak dosáhnout rychlého pokroku v jazyce.

Hodí se zejména pro časově vytížené klienty, kteří upřednostňují volnější časový plán a možnost přímého ovlivnění obsahu výuky - náplň kurzu může být ušita na míru. Důraz se klade např. na rychlé zvládnutí základní gramatiky, získání specifické slovní zásoby pro daný obor, rychlé rozmluvení se před odjezdem do zahraničí atd.

Vyučujeme obecný jazyk (od začátečníků včetně falešných začátečníku až po pokročilé), odborné kurzy (např. Business English), i cizí jazyk pro speciální účely - telefonování, obchodní korespondence, prezentace, komunikace na jednáních, přijímací pohovor apod.

Na požádání Vám vydáme certifikát o absolvování kurzu obsahující podrobný popis Vašich dovedností, případně dosaženou jazykovou úroveň dle SERR - Společný Evropský Referenční Rámec pro jazyky (Common European Framework of Reference) - evropské jazykové standardy vytvořené Radou Evropy pro hodnocení jazykových znalostí studentů členských zemí EU.
Nabízíme
  • zdarma návrh koncepce výuky
  • rozřazení studentů do skupin podle úrovní (vstupní test a pohovor)
  • analýza potřeb klienta (před zahájením výuky nebo během první hodiny)
  • doporučení vhodných učebních materiálů odpovídajících potřebám a cílům klienta (nabízíme 10% slevu na veškerý studijní materiál + 5% slevu ve vybraných knihkupectvích na jakoukoli literaturu či kancelářské potřeby)
  • měsíční přehledy docházky a probrané látky
  • zdarma řadu dalších doplňkových materiálů k výuce
  • pro zkvalitnění výuky řadu vlastních projektů: Business English , Angličtina pro právníky, Angličtina pro průvodce cestovního ruchu, Cizí jazyky v práci (e-mailování a telefonování, péče o zákazníka, vyřizování objednávek) atd.
  • zdarma pravidelné testování studentů, vystavujeme certifikát s označením dosažené jazykové úrovně každého studenta
  • čas výuky dle Vašich požadavků
  • výuku v naší škole nebo dojíždění lektora do Vaší firmy
Jazyky
Angličtina, čeština pro cizince, francouzština, němčina, španělština, ruština a další.
Lektoři
Naši zahraniční lektoři mají vysokoškolské vzdělání a minimálně TEFL certifikát.
Čeští lektoři mají vysokoškolské vzdělání pedagogického nebo filologického směru, případně jsou studenty vyšších ročníků těchto oborů s praxí ve výuce.
Kvalita
Lektoři jsou hodnoceni ze strany studentů pomocí dotazníků. Ti, kteří učí přímo u nás ve škole, jsou dvakrát ročně hodnoceni hlavním metodikem na základě hospitace v hodině a pomocí dotazníků vyplněných studenty. Na vyžádání nabízíme možnost hospitace i v hodině ve firmě. Lektoři se pravidelně účastní seminářů, na kterých zdokonalují své učitelské dovednosti a teoretické znalosti jazyka.
Cena
Možnost individuálního sjednání množstevních cen.

Pokud je výuka koncipována jako příprava k mezinárodním certifikátům nebo státní jazykové zkoušce je od platby DPH osvobozena (dle zákona o DPH:
zákon 235/2004 sbírky, §57, odstavec 1, písmeno f, platný od 1. 10. 2005).
Platba
10 vyučovacích hodin při podpisu smlouvy, dále fakturace odučených hodin měsíčně na základě evidenčních listů podepsaných studentem.

Dodáváme 90ti, po domluvě i 60ti minutové lekce.

 ©2020 ITS - International School
Designed and created by Michal Srch