ITS - International School, Heydukova 11, Praha 8
arrow Dnes je neděle 9.srpna 2020, svátek má Roman 
Informace o nás | Informace o škole
DEJTE JAZYKU ZELENOU

Jazyková škola ITS má s výukou jazyků zkušenosti od roku 1992.

Zabýváme se výukou jazyků v kurzech pro veřejnost, v organizacích a firmách, dále i přípravou studentů ke cambridgeským jazykovým certifikátům PET, KET, FCE, CAE, nově i ke zkoušce pro právníky ILEC a k maturitní zkoušce.

Vytváříme nové projekty jako jsou kurzy Angličtina pro průvodce cestovního ruchu, Angličtina pro právníky, Angličtina pro seniory, Cizí jazyky v práci, Authentic English (využití autentických materiálů - noviny, internet atd.), PET, FCE, CAE nanečisto atd.

Pod garancí MŠMT pořádáme denní pomaturitní studium anglického a německého jazyka a kurzy v rámci dalšího vzdělávání učitelů - Praktická fonetika pro učitele angličtiny a Metodika angličtiny pro učitele/TEFL.

Pro učitele cizích jazyků pořádáme jednorázové semináře a workshopy, kde jim pomáháme rozvíjet jejich metodické a didaktické kompetence s ohledem na dané jazykové dovednosti.

Provádíme testy jazykové kompetence a jazykové audity ve firmách, nabízíme i tlumočnické a překladatelské služby.

Své znalosti si můžete prohloubit také během pobytu v Anglii, v jazykové škole umístěné přímo v centru Londýna.
Pro děti spolupořádáme letní mezinárodní dětský jazykový tábor v krásném prostředí Vysočiny.

Metoda ITS je postavena na komunikativní metodě, klademe důraz na schopnost porozumět a domluvit se. Studentům je v hodinách dán široký prostor k samostatnému projevu, osvojení a zautomatizování dané látky, snažíme se simulovat reálné situace každodenního života. Výuka probíhá buď individuální formou nebo v malých skupinkách (5 - 10 studentů), lektor tedy může přizpůsobit program i tempo výuky skupině.

Naši lektoři (čeští lektoři i rodilí mluvčí) mají vysokoškolské vzdělání, TEFL certifikát a zkušenosti s výukou různých typů kurzů, jako jsou například individuální výuka, skupinové kurzy, obecný i obchodní jazyk a jiné.
Vyučující jsou dvakrát ročně hodnoceni ze strany studentů pomocí dotazníků a hlavním metodikem školy na základě hospitace v hodině. Pravidelně se účastní workshopů, kde zdokonalují své učitelské dovednosti i své teoretické a praktické znalosti jazyka.

 ©2020 ITS - International School
Designed and created by Michal Srch