ITS - International School, Heydukova 11, Praha 8
arrow Dnes je neděle 9.srpna 2020, svátek má Roman 
Pro učitele | Informace
DEJTE JAZYKU ZELENOU

Pro lektory ITS i širokou odbornou veřejnost pořádáme metodické semináře a workshopy, kde si mohou dále zvyšovat svoji kvalifikaci učitele angličtiny, případně jiného cizího jazyka.

Dále nabízíme programy pro učitele akreditované MŠMT, pořádané v systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP) dle zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících: Kurz metodiky angličtiny a Fonetika pro učitele angličtiny.
Metodické semináře pro učitele cizích jazyků všech typů a stupňů škol
AKREDITOVÁNO MŠMT
Semináře jsou určeny učitelům cizích jazyků všech typů a stupňů škol.

Semináře je možné rozdělit podle obsahu zhruba na tři typy:
    1. Zabývající se tzv. language awareness activities (jazykové povědomí), např. Vybrané kapitoly ze stylistiky angličtiny
    2. Zaměřené na metodologii, např. Literatura ve výuce
    3. Kombinující metodologii a jazykové povědomí, např. Výuka gramatiky a trpný rod
Jeden tematický seminář se skládá vždy ze dvou částí A+B, po jejichž absolvování obdržíte příslušné OSVĚDČENÍ.

Výuka probíhá celý školní rok od od září do června . (více...)
TEFL - Kurz metodiky angličtiny
Metodický kurz pro učitele angličtiny v rozsahu 160 hodin, pořádaný v systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP) dle zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících a akreditovaný MŠMT.

Kurz je vhodný pro rodilé i nerodilé mluvčí, kteří učí nebo chtějí učit angličtinu. Doplníte si nejen teoretické, ale především praktické znalosti v oboru metodiky a didaktiky angličtiny TEFL (Teaching English as a Foreign Language). (více...)
Fonetika pro učitele angličtiny
Kurz je pořádaný v systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP) dle zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících a akreditovaný MŠMT.

Je zaměřen na rozvoj povědomí (awareness) o struktuře fonetického systému angličtiny a jeho odlišnostech od situace v češtině a na následnou aplikaci vědomostí při zdokonalování vlastních jazykových dovedností kvalifikovaných učitelů. (více...)

 ©2020 ITS - International School
Designed and created by Michal Srch